top of page

"TransLogistica 2022":
"Avilda" tęsia verslo plėtrą Lenkijoje

Praėjusią savaitę "Avilda" dalyvavo Varšuvoje (Lenkija) vykusioje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje "TransLogistica". Į renginį susirinko didžiausi Europos ir Vidurio Rytų logistikos rinkos dalyviai. "Avilda" dalyvavo L12 stende, kuriame pristatė programinės įrangos sprendimus, skirtus sandėliams ir B2B didmenininkams. 


"Paroda buvo sėkminga, nes pasiekėme pagrindinius tikslus: pasikeitėme patirtimi ir sudarėme naujų verslo sandorių", - sako "Avilda" vykdomasis direktorius Andrzej Łuksza.9-oji "TransLogistica" paroda sulaukė visų laikų lankomumo rekordo ir buvo surengta trijose parodų salėse. Be stendų, dalyviai ir įmonės galėjo dalyvauti konferencijose ir diskusijose apie logistikos dabartį ir ateitį pasaulyje, ypač Vidurio Europoje. 


Bendrovės "Avilda" verslo plėtros vadovas Tomas Kumpikas parodą apibūdina kaip intensyvią. "Tai buvo trys intensyvaus darbo dienos, per kurias turėjome daug motyvuojančių pokalbių su žmonėmis, kurie siekia tobulėti logistikos srityje", - sakė jis.
Kad atitiktų logistikos rinkos poreikius, Vidurio ir Rytų Europos sandėliai turėtų diegti technologijas, optimizuojančias kasdienę veiklą. AviWMS suteikia galimybę toliau plėtoti šį technologinį tiekimo grandinės atnaujinimą.© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page