top of page

Automatizuotas sąskaitų faktūrų išrašymas WMS padidina jūsų klientų lojalumą

Sąskaitų faktūrų išrašymas gali būti vienas nuobodžiausių ir daugiausiai laiko reikalaujančių sandėlio valdymo aspektų. Ne tik todėl, kad reikia laiko sąskaitoms faktūroms parengti ir išsiųsti klientams, bet ir todėl, kad reikia stebėti veiklą ir nustatyti jos kainas. Todėl "aviWMS" turi funkciją, kuri teikia automatines sąskaitų faktūrų išrašymo paslaugas.


Kai naudosite "aviWMS", administratorius arba jūsų finansų skyrius galės kiekvienam klientui parengti sąskaitas faktūras už tą mėnesį suteiktas paslaugas. Šių skaičiavimų jūsų sandėlis nebeatliks rankiniu būdu. Tai automatiškai atlieka "aviWMS", remdamasi anksčiau jūsų nustatytomis kiekvienos veiklos kainomis. 


Tai gerokai palengvina sąskaitų faktūrų valdymą. Nebeliks klaidingų skaičiavimų ir laiko, skirto atliktų darbų sumai apskaičiuoti.
Bet kokio proceso automatizavimas turi daug privalumų, ypač procesų, susijusių su pinigais ir klientų pasitikėjimu. Štai keletas privalumų:


Patogumas 


Vienas svarbiausių automatinio sąskaitų faktūrų išrašymo privalumų yra jo teikiamas patogumas. Darbas nebeatliekamas monotoniškai ir nebereikalauja ypatingo dėmesio detalėms, pavyzdžiui, kainoms ar datoms.


Laiko taupymas


Nusprendus dėl kiekvienos jūsų sandėlio teikiamos paslaugos kainos, šio veiksmo nebereikia atlikti dar kartą. Nebent norite pritaikyti tam tikros veiklos specialią kainą konkrečiam klientui. 


Užuot praleidę nesuskaičiuojamą daugybę valandų rankiniu būdu įvesdami suteiktas paslaugas, automatizuokite sąskaitų faktūrų išrašymą ir sutaupykite laiko, kurį galėtumėte geriau skirti kitoms sandėlio sritims.


Tikslumas 


Užtikrinama, kad visos sąskaitoje faktūroje nurodytos vertės ir veiklos rūšys būtų patikimos ir tikslios, taip sumažinant žmogiškųjų klaidų tikimybę. 


Taip pat užtikrinama, kad jūsų klientas sąskaitas faktūras gaus laiku, be pristatymo vėlavimų.


Profesionalumas


Klientui pripažinus, kad sąskaitų faktūrų išrašymo procesas atitinka aukštus standartus, jūsų sandėlis tampa etalonu logistikos pramonėje ir išsiskiria tarp konkurentų.


Skaidrumas


Norint įgyti kliento pasitikėjimą, labai svarbu turėti skaidrų sąskaitų išrašymo procesą. aviWMS leidžia jūsų klientams patikrinti visas jūsų sandėlio atliktas veiklas ir sąskaitas už kiekvieną iš jų, o tai pagrindžia galutinę sąskaitos vertę.


Išvada


Apibendrinant galima teigti, kad ši aviWMS funkcija užtikrina aukštą tikslumo lygį ir padeda išvengti žmogiškųjų klaidų, dėl kurių gali kilti didelių nuostolių. Ji užtikrina, kad visų sąskaitų faktūrų formatas, spalva ir prekės ženklas būtų vienodi, todėl jūsų klientai kaskart gaus profesionaliai atrodančią sąskaitą faktūrą.


Įdiegti "aviWMS" yra paprastas žingsnis, kurį gali žengti maži, vidutiniai ir dideli sandėliai, kad pagerintų sąskaitų faktūrų išrašymo procesą. Tai veiksminga sistema, kuri taupo laiką, mažina klaidų skaičių ir sukuria profesionalų jūsų įmonės įvaizdį. Įdiegę automatizuotas sąskaitų faktūrų išrašymo paslaugas, galite tikėtis efektyvesnio ir našesnio sandėlio valdymo.


Spustelkite ir gaukite nemokamą demonstraciją© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page