top of page

Kaip lengvai ir greitai įdiegti naują WMS?

Kai galvojame apie sistemų keitimą, mes automatiškai įsivaizduojame ilgus ir sudėtingus procesus. Tačiau naujos sandėlio valdymo sistemos diegimas neturi būti ilgas ir biurokratinis.


Visas aviWMS diegimo procesas atliekamas greitai ir užtikrintai. Jūsų sandėlis gali būti optimizuotas su mūsų sistema per vieną ar du mėnesius.


Mūsų programa tinka nepriklausomai nuo to, ar įrenginėjate sandėlį nuo nulio, ar pereinate nuo senos esamos sistemos prie mūsų.


Pamirškite apie pokyčius, kurie trunka mėnesius ar net metus. Turėkite aiškų ir nesudėtingą įgyvendinimo grafiką.


Kaip mes tai darome?


Turime kitokį požiūrį, kuris užima mažiau laiko nei tradiciniai sistemos diegimai. Tai nereiškia staigaus šoko, keičiant sistemą, bet natūralų perėjimą prie modernesnių darbo principų.


Mūsų intuityvios programinės įrangos dėka sandėlio darbuotojai lengvai prisitaiko prie naujų procesų. Klientai ir suinteresuotosios šalys taip pat turėtų būti informuotos apie sistemos pakeitimus, nes jie žavėsis įmonės raida.


Mes teikiame visą paramą prieš diegimą, jo metu ir po jo. UAB Avilda palaiko nuolatinį dialogą su sandėliu, kad greitai ir efektyviai išsklaidytų visas abejones.


Paprašykite demonstracinės versijos ir supraskite, kodėl mūsų sandėlio valdymo sistema yra jums tinkamiausias pasirinkimas.


Spustelkite ir gaukite nemokamą demonstraciją© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page