top of page

Kas yra GS1 standarto brūkšninis kodas?

Naudodami aviWMS daugeliu atžvilgių pagerinsite sandėlį, nes tai gali supaprastinti užduotis ar net sudaryti sąlygas naujai veiklai. Viena iš mūsų sandėlio valdymo sistemos funkcijų yra įtraukti į sistemą informaciją iš GS1 standartinės etiketės. Beje, ar žinote, kas yra GS1 standartas?


GS1 yra brūkšninio kodo formatas, kuriame gali būti keli duomenys, pvz., produkto kodas (GTIN), produkto partija, padėklo kodas (SSCC), kiek produkto vienetų yra ant padėklo, to produkto galiojimo laikas ir daug daugiau. Šie identifikavimo numeriai išvaduoja nuo rankų darbo ir žmogiškųjų klaidų.


Šį pasaulinį standartą 1973 m. sukūrė ne pelno organizacija. Šiandien milijonai įmonių yra narės ir taiko standartą savo siuntose.


GS1 leidžia keistis duomenimis tarp skirtingų įmonių įvairiuose tiekimo grandinės etapuose:


GS1 standartas leidžia naudoti bendrą nomenklatūrą tarp tiekimo grandinės nuo gamyklos iki vartotojo


Bendravimas gali būti didelė kliūtis, kai padėklas cirkuliuoja per skirtingas šalis. Laimei, visi kalba ta pačia kalba, turėdami universalų brūkšninį kodą, leidžiantį įmonėms išplėsti savo verslą į kitas šalis.


aviWMS automatiškai identifikuoja ir supranta GS1 standartą, nuskaičius brūkšninį kodą. Taigi, ji prideda iššifruotą informaciją iš brūkšninių kodų į sistemą be ilgo rankų darbo. Brūkšniniai kodai nebėra tik skaičiai, bet ir vertinga informacija sandėliui ir tiekimo grandinei.


Tikėtina, kad klaidų pasitaikys be technologijos, kuri skaito ir interpretuoja GS1 standartą. Jei sandėlio operatorius sistemoje užregistruoja neteisingą numerį, tai gali turėti pasekmių visai tiekimo grandinei. aviWMS leidžia tiksliai įtraukti visą informaciją iš to padėklo į jūsų sistemą.


Mūsų WMS taip pat leidžia kurti GS1 standarto etiketes. aviWMS sistemoje jūs nustatote gaminio numerį, nustatote dydį ir etiketės tekstą, sukuriate ir atspausdinate etiketę ir galiausiai užklijuojate ją ant padėklo. Visa tai atliekama kokybiškai ir laikantis tarptautinių standartų.


Visos šios funkcijos padeda pasiekti naujų galimybių, nes yra daug gamintojų ir ekspeditorių, kurie sutinka dirbti tik su sandėliais, kurie taiko GS1 standartą. Pats laikas atverti naujas duris! Sužinokite daugiau apie mūsų programinę įrangą ir supraskite, kaip tai gali būti jūsų konkurencinis pranašumas.


Spustelkite ir gaukite nemokamą demonstraciją© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page