top of page

ModernLog 2022: iššūkiai ir galimybės logistikoje

Avilda dalyvavo logistikos, transporto ir sandėliavimo parodoje „ModernLog 2022“. Renginys vyko Poznanės mieste, Lenkijoje. Pristatėme savo sprendimus pramonei ir sulaukėme labai daug teigiamo dėmesio.


„ModernLog suteikė daugiau nei tik partnerystes; tai suteikė mums galimybę pasidalinti savo žiniomis ir kompetencija su lankytojais“, – sako Andrzej Łuksza, „Avilda“ vykdomasis direktorius. Mugėje susirinko sistemų integratoriai, gamintojai, logistikos 4.0 sprendimų platintojai dalyviai.

Techninės ir programinės įrangos palaikymas sandėliavimo verslui yra ypač svarbus. Siekdami optimizuoti sandėlio darbą ir valdymo procesus, pristatėme savo sprendimą: aviWMS.

„Su besilankančiais mugėje galime pasidalinti savo ilgamete patirtimi, taip pat pasimokyti ir pasiruošti iššūkiams, laukiantiems logistikos sektoriaus“, – sako Tomas Kumpikas, „Avildos“ verslo plėtros vadovas.
Tuo pačiu metu vyko konferencija “Išmanusis sandėlis”. Vyko paskaitos, kurios paskatino gyvas diskusijas.© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page