top of page

Pridėkite prekių nuotraukas tiesiogiai į WMS pagal kliento poreikius

Nuotraukos yra tam, kad pakeistų mūsų bendravimo su pasauliu būdą. Taip patyra ir sandėlių valdyme. Nuotraukos gali pagerinti prekių kontrolės ir saugojimo procesą. „Avilda“ sandėlio valdymo sprendimas suteikia šią funkciją lengvai ir nebrangiai.


Galite lengvai nufotografuoti arba pridėti nuotraukų prie savo užsakymo naudodami mūsų sandėlio valdymo sprendimą. Prieiga taip pat greita ir paprasta, išvengiant biurokratijos ar pertvarkymo. Taip sutaupoma laiko ir pastangų, atsiveria naujos galimybės.


Prekių nuotraukos gali duoti naudos ne tik sandėlio veiklai, bet ir santykiams su klientais. Jie gali turėti prieigą prie sistemos ir peržiūrėti ar pridėti nuotraukų visiškai nepriklausomai. Suteikus nuotraukų įkėlimo ir pasiekimo galimybes, tai gali būti didelis jūsų verslo pranašumas.


Saugiai ir paprastai optimizuokite sandėlio procesus!


Kaip tai padaryti


Atvykusias į sandėlį prekės gali tekti identifikuoti pagal dydį, svorį, brūkšninį kodą ir nuotrauką. Yra atvejų, kai fotografavimas yra privalomas ir apibrėžiamas kaip užduotis, kurią turi atlikti sandėlio operatorius. Naudojant Avilda programinę įrangą nuotrauka, padaryta mobiliuoju telefonu ar skaneriu, iškart įtraukiama į užsakymą. Galite padaryti tiek nuotraukų, kiek jums reikia. Nuotraukos yra mažos žiūrint programinėje įrangoje, todėl neturėsite problemų dėl atminties ar vietos įrenginyje. Jei reikia, galima pasiekti didesnės skiriamosios gebos nuotrauką.


Kaip minėta anksčiau, kiti vartotojai gali pridėti nuotraukų. Tai gali būti svarbu, kai į sandėlį atkeliauja neįprasto dydžio ar formos produktas.


Taip pat galima sukurti nuorodą į krovinio nuotraukas ir nusiųsti ją visiems, turintiems prieigą prie interneto. Tai neleidžia nuotraukoms išplisti į kelias vietas, pvz., el. paštą ar „WhatsApp“.


Krovinių pažeidimai


Taip pat galima pranešti apie bet kokią žalą ir šiuo atveju reikia nuotraukų. Taigi užsakymas turės signalą, rodantį, kad yra problemų su konkrečiomis prekėmis.

Pažeidimo nuotrauką rasite spustelėję piktogramąSpustelkite ir gaukite nemokamą demonstraciją© UAB Avilda 2023, saugomos visos teisės.

Įmonės kodas: 133881262 | PVM kodas: LT338812610 | Adresas: Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas, Lietuva

bottom of page