Dlaczego powinienem podłączać moich klientów do mojego systemu magazynowego?

Zarządzanie różnymi klientami i ich różnymi zamówieniami wydaje się trudne w rutynie zarządzania magazynem. Jednak może być znacznie łatwiej, jeśli używane są odpowiednie narzędzia. Klienci mogą samodzielnie tworzyć swoje zamówienia i ładunki za pomocą rozwiązania do zarządzania magazynem Avilda za pośrednictwem jednego systemu. Ponadto klienci mogą:


  • tworzyć swoje zamówienia i ładunki podając szczegóły i specyfikacje;

  • znać status zamówień na bieżąco;

  • odbierz fakturę i przejrzyj zobacz szczegóły.

Portal Klienta to funkcja Systemu Zarządzania Magazynem, która umożliwia klientom magazynu bezpieczny dostęp do swoich danych w czasie rzeczywistym w tym samym systemie. Dlatego cały proces zaczyna się od klienta, który może tworzyć zamówienia i ładunki. Wypełniają szczegóły zamówienia i określają usługi i czynności, które magazyn musi wykonać z tym ładunkiem, takie jak ważenie lub robienie zdjęć.


Dzięki temu klienci magazynu mają autonomię składania zamówień bezpośrednio do systemu magazynowego, bez konieczności wymiany e-maili i rozmów telefonicznych. To znacznie optymalizuje rutynę operatorów magazynu, ponieważ nie będą musieli wykonywać pracy związanej z rejestracją ładunku. Zminimalizuje również błędy, które mogą się zdarzyć, gdy informacje są rozłożone na kilku platformach.


Klient może zobaczyć w czasie rzeczywistym, na jakim etapie znajduje się zamówienie. Gwarantuje przejrzystość Twojego procesu i zwiększa wiarygodność Twojego biznesu.


Unikaj problemów z komunikacją


Klienci mogą zmieniać zamówienie tyle razy, ile potrzeba przed wysłaniem go do magazynu i jest ono zapisywane jako wersja robocza, aby uniknąć nieporozumień. Mogą również wysłać pilną wiadomość, gdy muszą porozmawiać z operatorem magazynu, ale zamówienie już się rozpoczęło.


Wtedy operator magazynu widzi powiadomienie przy konkretnym zamówieniu, a klient wie, czy wiadomość została przeczytana, czy nie. Oszczędza to czas i usprawnia komunikację, gdy klienci i administrator dokładnie wiedzą, które zlecenie wymaga uwagi.


Usługi i faktury


Twoi klienci mogą uzyskać dostęp i pobrać wszystkie usługi świadczone przez magazyn oraz koszt każdego podjętego działania.


Twój klient widzi operacje wykonywane na każdym zamówieniu i ich koszt.Klient ma zawsze pełną przejrzystość treści faktury i może sprawdzić każdy szczegół bez angażowania administratora magazynu. Wymagałoby to przygotowania długich tabel i wymiany e-maili bez systemu zarządzania magazynem.


Podsumowując, branża wymaga zorganizowanego i przejrzystego systemu ze względu na dużą ilość informacji, z którymi mamy kontakt na co dzień. Avilda może zaoferować Portal Klienta w prosty i szybki sposób, ponieważ nasz system jest w całości wykonany w chmurze i można do niego uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia. Zainwestuj w tę przewagę konkurencyjną!© Avilda LLC 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.