Zdjęcia mają zrewolucjonizować sposób, w jaki komunikujemy się ze światem. Nie inaczej byłoby w zarządzaniu magazynem. Zdjęcia mogą usprawnić proces kontroli i przechowywania towarów. Rozwiązanie do zarządzania magazynem firmy Avilda zapewnia tę funkcję łatwo i niedrogo.


Możesz bez wysiłku robić lub dodawać zdjęcia do swojego zamówienia za pomocą naszego rozwiązania do zarządzania magazynem. Dostęp jest również szybki i łatwy, co pozwala uniknąć biurokracji lub przeróbek. Oszczędza to czas i wysiłek oraz otwiera nowe możliwości.


Zdjęcia towarów mogą przynieść korzyści nie tylko dla funkcjonowania magazynu, ale także relacji z klientami. Mogą mieć dostęp do systemu i przeglądać lub dodawać zdjęcia z pełną niezależnością. Zapewnienie możliwości robienia zdjęć na pierwszy rzut oka może być dużą zaletą dla Twojej firmy.


Zoptymalizuj procesy magazynowe dzięki bezpieczeństwu i prostocie!


Jak to zrobić


Towary mogą wymagać identyfikacji na podstawie rozmiaru, wagi, kodu kreskowego i zdjęcia po przybyciu do magazynu. Zdarzają się przypadki, w których fotografia jest obowiązkowa i jest definiowana jako zadanie do wykonania przez operatora magazynu. Zdjęcie jest robione telefonem komórkowym za pomocą aplikacji oprogramowania i od razu dodawane do zamówienia. Możesz zrobić tyle zdjęć, ile potrzebujesz. Rozmiar zdjęć jest niewielki podczas przeglądania w oprogramowaniu, dzięki czemu nie będziesz mieć problemów z pamięcią ani miejscem na urządzeniu. W razie potrzeby można uzyskać dostęp do większej rozdzielczości zdjęcia.


Jak wspomniano wcześniej, inni użytkownicy mogą dodawać zdjęcia. Może to mieć znaczenie, kiedy do magazynu trafi produkt o określonym rozmiarze lub kształcie.


Możliwe jest również stworzenie linku do zdjęć ładunku i przesłanie go każdemu, kto ma dostęp do Internetu. Zapobiega rozprzestrzenianiu się zdjęć do kilku miejsc, takich jak e-mail czy WhatsApp.


Sygnał uszkodzenia


Możliwe jest również zgłoszenie ewentualnych uszkodzeń i w tym przypadku wymagane są zdjęcia. Dzięki temu zamówienie będzie miało sygnał wskazujący na problem z konkretnym towarem.

Zdjęcie uszkodzenia można znaleźć, klikając ikonę© Avilda LLC 2022, wszelkie prawa zastrzeżone.