top of page

Avi Software - jedna ze spółek grupy Avilda - z sukcesem uczestniczyła w targach ModernLog 2023, które odbyły się w dniach 30 maja - 02 czerwca w Poznaniu. Firma umacnia swoją pozycję w Polsce, gdzie oferuje aviWMS, oprogramowanie do zarządzania magazynem. 


ModernLog jest uznawany za jedno z największych wydarzeń branżowych w Europie Środkowej, skupiające ekspertów, profesjonalistów i innowacyjne firmy, chcące dzielić się wiedzą, prezentować swoje rozwiązania i omawiać najnowsze trendy w logistyce.W tym roku Avi Software połączyło siły ze swoimi partnerami Unitech i VCN, prezentując swoje rozwiązania na wspólnym nowoczesnym i atrakcyjnym stanowisku. Efekt: setki osób odwiedziło stoisko i mogło zapoznać się z rozwiązaniami oferowanymi przez firmy.Andrzej Łuksza, Dyrektor Wykonawczy Avilda, podkreślił zaangażowanie firmy w napędzanie cyfrowej transformacji w sektorze logistycznym. Powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego udziału w ModernLog 2023. Była to dla nas cenna okazja do nawiązania kontaktu z profesjonalistami z branży i zaprezentowania naszych innowacyjnych rozwiązań. Naszym celem jest umożliwienie firmom logistycznym sprostania wyzwaniom dzisiejszego rynku i przyszłości poprzez zapewnienie im odpowiednich narzędzi do optymalizacji ich działalności".


Avi Software zaprezentowało aviWMS wielu firmom zainteresowanym optymalizacją swoich operacji na magazynach w całej Polsce.Rafał Glanz, Project Manager w Avi Software, skomentował pozytywną reakcję odwiedzających: "Otrzymaliśmy niesamowicie pozytywny feedback podczas targów ModernLog. Eksperci z branży logistycznej szukają rozwiązań, które zwiększą wydajność i konkurencyjność ich firm".


Udział Avi Software w ModernLog 2023 umocnił jej pozycję jako jednej z najlepszych firm technologicznych dla magazynów.

© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page