top of page

Każdy wie jak istotny w każdej firmie jest dział jakości. Zapewnia płynność codziennej pracy i pozwala dostarczać usługi i produkty precyzyjnie. Jednak, jak kontrola jakości jest związana z Systemem Zarządzania Magazynem?


Celem systemu WMS jest usprawnienie zarządzania procesami logistycznymi, co skutkuje poprawą wskaźników jakości. aviWMS pozwala na ciągłe monitorowanie wszystkich operacji wykonanych i planowanych do wykonania na magazynie. Monitorowanie w czasie rzeczywistym procesu odbioru i wysyłki oraz śledzenie jego przebiegu w przeszłości ma kluczowe znaczenie dla działu jakości.


Automatyzując wiele zadań, aviWMS pozwala ograniczyć ilość pracy działu jakość, zostawiając jednocześnie na zachowanie ścisłego nadzoru. Dzięki niezawodnemu systemowi WMS możesz być pewien, że nie utracisz żadnych danych.


Zobacz rekomendację Anny Giedo-Dmytryszyn, kierownik ds. jakości w Drukarni Abedik:

System WMS pozwala Ci zidentyfikować przyczynę problemów i uniknąć błędów popełnianych przez ludzi. Pozwala również poprawić podział zadań i zautomatyzować działania.


Firmy, które chcą poprawić jakość świadczonych usług powinny wdrożyć wydajny system, do zarządzania swoją logistyką. System aviWMS posiada wszystkie funkcje potrzebne do perfekcyjnej pracy magazynu.


Kliknij tutaj i umów się na darmową demonstrację
© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page