top of page

Technologia chmury obliczeniowej staje się coraz popularniejsza na całym świecie, od czasu kiedy wiele firmy informatycznych zaadaptowało na stałe swoje systemy do tego rozwiązania. System lokalny (lokalne wdrożenie na fizycznym serwerze) niesie ze sobą ograniczenia i niepotrzebne koszty, takie jak wysokie koszty zakupu serwera.


aviWMS to oprogramowanie dostarczane w modelu software-as-a-service (Saas), polegającym na płaceniu miesięcznej opłaty w zamian za korzystanie z systemu. WMS działający w tym modelu zapewni wiele korzyści dla Twojej firmy. Dowiedz się, dlaczego posiadanie systemu w chmurze jest tak ważne dla Twojego magazynu:


  • Skalowalność

Jedną z korzyści jest możliwość skalowania powierzchni magazynowej. Oznacza to, że system można zaadaptować do zmian pojemności operacyjnej Twojego magazynu bez konieczności wprowadzania dużych lub skomplikowanych zmian.


Kolejnym ważnym czynnikiem do rozważenia jest sezonowość. Jeśli są okresy w roku, w których ilość pracy jest większa niż w innych, nie ma potrzeby inwestowania w rozbudowę systemu, a następnie pozostawiania go niewykorzystanego.


  • Elastyczność

Mniej infrastruktury fizycznej oznacza większą elastyczność. Aby uzyskać dostęp do chmury, wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu. W ten sposób każda upoważniona osoba może uzyskać do niego dostęp, nawet zdalnie. Otwiera to nowe możliwości dla Twojego magazynu, takie jak zdalne monitorowanie i zarządzanie.


  • Koszty

Ogólny koszt wdrożenia jest niższy, gdy nie wiąże się z potrzebą zakupu nowego sprzętu i zatrudnieniem specjalistów IT do wykonania prac instalacyjnych systemu. Decydując się na system opracowany w technologii chmury obliczeniowej, można uniknąć tych kosztów, a także zmniejszyć wydatki na energię elektryczną. Nie oznacza to, że przetwarzanie w chmurze nie wiąże się z żadnymi wydatkami, ale zwrot z inwestycji jest o wiele szybszy.


  • Bezpieczeństwo

Przetwarzanie w chmurze może nie brzmieć najlepiej dla niektórych osób ze względu na to, że dane znajdują się w wirtualnym świecie. Nie ma tu jednak powodu do obaw. Popularnym mitem jest to, że dane i aplikacje w znajdujące się na lokalnych serwerach są bezpieczniejsze. Aplikacje i dane na lokalnych serwerach są w rzeczywistości mniej bezpieczne od aplikacji i danych przechowywanych w chmurze. Rozwiązania lokalne opierają się również na dostępie do internetu i mają mniej zabezpieczeń chroniących przed włamaniami. Dane lokalne są również mniej bezpieczne ze względu na możliwość wystąpienia nieszczęśliwych wypadków, takich jak pożary czy powodzie. Tego typu zdarzenia mogą spowodować całkowitą utratę danych. Ryzyko tego typu jest dużo mniejsze, gdy dane będą chronione w chmurze.


Dzięki profesjonalnemu systemowi przetwarzania w chmurze Twoje dane są zawsze zabezpieczone dzięki technologiom chroniącym przed włamaniami i innymi potencjalnymi zagrożeniami. Dodatkowo aviWMS jest hostowany na wysoce niezawodnej platformie Microsoft Azure.


Technologia chumry obliczeniowej spełnia wszelkie dzisiejsze wymagania. aviWMS pozwoli Twojemu magazynowi rozwijać się i nadążać za zmieniającymi się potrzebami klientów i trendami rynkowymi. Nasze zaawansowane oprogramowanie pozwoli Ci jeszcze lepiej kontrolować i zarządzać różnymi etapami pracy magazynu. Poniżej możesz zamówić bezpłatną demonstrację tego i innych naszych rozwiązań.Kliknij tutaj i umów się na darmową demonstrację© Avilda LLC 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.

Kod firmy: 133881262 | Kod VAT: LT338812610 | Adres: Veiverių str. 150, LT-46391, Kowno, Litwa

bottom of page